Our Gallery

Contact Info

[ FTD Yapı ]

Hakkımızda

Faaliyetlerine başladığı günden bu yana pek çok prestijli projeyi başarıyla hayata geçiren firmamızın öncelikli hedefi, insanoğlunun ilk çağlardan bu yana en temel ihtiyaçlarının başında gelen yuva ihtiyacını doğal ve modern imkanlarla sunmak olmuştur. 

Kuruluşundan bugüne firmamızın temel ilkesi anlık trendler veya maliyetlerden bağımsız nitelikli ve sürdürülebilir projeler üretmektir.

Mimari tasarım sürecinden başlayarak tüm inşaat uygulamaları dahil olmak üzere;  konut, ofis gibi anahtar teslim projeler firmamızın faaliyet alanında yer almaktadır. 

Çarpık yerleşim, fiziksel yetersizlik, afet ve deprem riskleri gibi nedenlerle ekonomik ömrünü tamamlamış eski veya hasarlı binaların tasfiye edilerek, yerine sağlıklı, güvenli ve kentsel dönüşüm mevzuatlarına uygun, kente ve çevreye duyarlı yaşam alanlarının oluşturulması da firmamızın faaliyet alanları arasında yer almaktadır.   

Mevcut projelerimizin yanı sıra müşterilerimizin beklentilerini göz önüne alınarak  yapıların veya mekanların  renovasyonları  da firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. 

[ +]
Tamamlanan Proje
[ +]
Yıllık Sektör Tecrübesi
[ +]
Devam Eden Proje
[ +]
Projelendirme